Jeśli chodzi o Vana…to bardzo…bradzo nie mogę się doczekać obejrzeć wkońcu ten 8 odcinek. Teraz piję cherbatę i szukam ładnych rysnków Vana. Oczywiście nie tylko i jego, ale i wszystkich. Chciałam powiedzieć, że…. nie wiem co mam powiedzieć….Van…dlacazego nie wiedzę cię już na co dzień?? Tak sobie siedze i myślę….kiedy ja zobaczę ten odcinek….ten….ten jeden co odziela mnie od reszty, tej dobrej reszty odcinków…jak sie pisze długie notki?? Zastanawiam się, staram się pisać długo itp, ale mi się nie udaje…jak się to robi…normalnie ja nie mogę, nie umiem, tak bardzo bym chciała. Miałam długą notkę poprzednio, ale ona była oparta na rysunkach…nie mam ciekawych tematów…nie wiem jak o nich pisać….
Dzisiaj byłam na dworze z Kają i spotkałyśmy Monikę(Nikę) i Alę(Alisiak). Potem spotkałyśmy tego dupka jasiaka i kolege….”piździoszka” nikt nie będzie wiedział o kogo chodzi, ale był także właśnie Robert.
Nie umiałam z nimi gadać. Jak wszyscy ze sobą gadali…ja stałam daleko i nie wiedziałam co robić…Wkońcu poprosiłam Kaje byśmy sobie poszły…A tak wogle to Kaja była u mnie, dlatego ma nową notkę (WOW!!) więc wchodzcie na blog Kaji i komentujcie!! Normalnie notka jest taaaaaaaaaaaka długggga. Ja powiedziałam Kaji by napisała coś długiego, by starczyło na długi czas, a ona normanie napisała….nie powiem ile, musicie mieć niespodziankę ^^
Oto nasza strona internetowa. Mamy jeszcze drugą, ale nie jest dobra.
escaflowne82.bmp?dc=4675452876819650058