Moja babcia mnie rozbraja ^^ Ona jest taka, że jak rodzice „rozmawiali” o tym, by pojechać do Indii ( oczywiście to nie była rozmowa tylko przekonywanie taty, co nigdy się nie udaje ^^ ), to babcia zawsze mówi, że nie pozwoli, bo jakiś hindus nas ( mnie i Eriye) w sobie rozkocha, wyjdziemy za niego za mąż, a potem nas zabiją ( wiecie, w Indaich zabija się żony, by ożenić się z nową, by dostawać kasę od rodziców kobiety). Wiecie co. JASNE! Taka ja i Eriya. Co są nieśmiałe i nie gadają z facetami. Już się widzę gadającą z jakimś hindusem… Dlatego moja babcia mnie rozbraja.
Ale to nie wszystko. Rodzice chcą wyjechać ( chyba 6 stycznia) na cały tydzień do Baku ( to za granicą ). Wyobrażacie sobie?? Nigdy nie byłyśmy same w domu bez rodziców i to w cały tydzień!! A na dodatek dostaniemy wreszcie klucze!! ( bo rodzice uważają, że nie dorosnełyśmy do dobrego wieku, by dostać klucze. To fajnie ma Eriya, co ma 16 lat. Bachory z 3 klasy podstawówki dosatją klucze do domu, na własność, a my niby nie dorosnełyśmy do tego :/ ) Ale oczywiście znająć babcie, nie zgodzi się ( kiedyś gdy rodzie mieli takie „plany” by wyjechać na dwa dni 9 chyba na 2) to babcia też mówiła, że nie zostawi nas same. Fajnie. Eriya- ma 16 lat, a babcia się o nią boi.
To nasza jedyna okazja by pokazać rodzicom, że jesteśmy odpowiedzialne, a babcia pewnie będzie chciała do nas ciągle zaglądać i ciągle nam kanapeczki robić. Nawet nie będziemy mogły pogadać same ze sobą, bo babcia ciągle będzie przychodziła do pokoju, dawała nam kanapeczki i mówiła, „Skoro są wakacje, i jest tyle wolnego czasu, to pouczcie się”.
Naszczęście mama powiedziała tacie, że jak będzie to mówił babci, to mam jej powiedzieć, że ma nas „nie nawiedzać” ^^ Heh^^ Dobra kończę^^
A zapomniałam powiedzieć, że Van wczoraj ( w 15 odcinku z Narią i Eriyą!!!!! ^^) był uroczy, poprstu taki piękny!!!! Słodki!! Tak się biedny Van bał Narii i Eriyi… A jaka Melulu była słodka ^^
Narysowałam niedawno słdoką Melulu zwisającą z dachu, ale narazie nie mogę jej zeskanować ^^ Ciekawa jestem czy republika działa ^^ Bo chcę wsadzić muzyczkę Lestata^^ I wsadzić ją na Narię-Gold ^^.
van32.jpgvan34.jpg