To doprawy urocze ^^ Heh ^^ Zrobię małą reklamę i zapraszam na Legolas-Orlando. Także na wcześniej wspomniane – Narię-Gold, musicie zobaczyć nowy szablon jeśli nie widzieliście ^^
Ech… i tak wiem, że nikt nie wejdzie, no może tylko na tego Legolasa, by zobaczyć co to ^^
Jestem szczęśliwa, że ludzie nie wiedzą kim jestem. Nie jestem śmiała i gdy chciałam pogadać z Ols na rozmowę głosową przez gg, to strasznie się wstydziłam cokolwiek powiedszieć… Taka jestem, ale zastanawia mnie, jak taka np. Miaka, może se tak spoko gadać z Tamahome po tym jak widział ją bez stanika, całował się z nią i byli nago w łóżku(zabardzo to nie wiem czemu nago, ale tak im się trafiło).
Tasuki ma słodki kły. „Podniecają” mnie ^^
tasuki_kanji.gif
A nie mówiłam? Jak nie mam tematu to ciągle piszę kropki, a teraz nie mam. Ech! Zastanawiam się co by było, gdyby ten idiota P. ( o którym kiedyś mówiłam ) zobaczył ten blog… Co prawda wiem, że nie ma internetu ( chyba) ale gdyby zobaczył, że jestem fanką anime i na dodatek „kocham” tylu słodkich ludków, to ciekawe czy by pomyslał, że jestem wariatką. Bo jak można się zakochać w „kartce papieru”. Wkońcu Tasuki, Van, Folken itp. to tylko rysunki… Co prawda wiem, że lepiem zakochać się w kimś takim, ponieważ jak się mówi, że się kocha aktora, to nie prawda, bo się nie zna jego charakteru, a w anime mozna pozanć…
Fushigi.jpgTasuki ma kolegę ^^
Ciekawa jestem, czy ta notka będzie długa. W sumie to byłaby, gdyby miała wielki pisamo, ale takie 2px chyba nie będzie pasować do tego szablonu. Pozatym nie nawidze zmian, więc już raczej nie zmienie tego szablonu, tak samo jest z kolumną na linki. Poprawiłabym ją na szerszą, ale gdy to zrobiłam to szablon już mi się nie podobał. I jak mnie tu lubić?
tasuki_face_03_small.jpg
Jakie słodkie kły ^^ Tylko Tasuki trochę…”śmieszny”.
A i mozecie jeszcze komentować notkę nizej, tylko pisałam ją wczoraj i nikt nie komentował, a ja tak niemoge się doczekać Tasukiego na Hyper, że muszę napisać o ni bardzo długą notkę. Postaram się, by była długa i opiszę trochę moje plany na wakacje.
No więc jak już mówiłam, chyba na jakimś mylogu, 9 września trafię do szpitala by mieć „Rezonans” ( kojarzy mi się z tym słowem Juna ^^. A własnie nie mówiłam, że mama kupiła mi i Eriyi DVD Arjuny ^^ Oczywiscie na moje imieniny, ale to się nie liczy, oprucz tego, że imieniny będą dopiero 27 lipca…)
Rodzice planują byśmy pojechali nad Zalew w Krasnobrodzie. Już kieydś tam byliśmy, było super, niestety naszemu tacie, niezbyt się podobało.
tasuki08.giftasuki02.gif
Mówił, że mu się nudziło. A było tak super. No i oczywiście rodzice planują pojechać sami na tydzień do baku, chyba mówiłam, nie jestem pewna ^^
Najbardziej to wkurza mnie zachowanie mojej koleżanki. Pewnie tego nie przeczyta, bo jest na wakacjach, a zresztą wogle nie czyta mojego bloga. Rodzice kiedyś kazali jej skasować bloga na onecie, bo niby za dużo ktoś może się o niej dowiedzieć.
No więc w tajemnicy założyła u mnie bloga, -Kuniaa-. Mówiła, że rodzice nie mogą się dowiedzieć o jej blogu, napisała o mnie notkę, że jestem jej przyjaciółką, piszą o mnie „Naria”. I napisała także, że była w Lwowie. Powiedziała rodzicom o blogu, sama z własnej woli i rodzice kazali jej skasować te notki. A ona im powiedziała!!! Sama mi mówiła, ze im nie powie, bo ją zabiją. A powiedziała im!! I nie dość że to, to na dodatek okłamała mnie że lubi anime! W dodatku robiła sobie bloga (w sensie, że wzieła nowy szablon i chciała tam gify wstawić i tło) no i wkurzała Eriyę pytając się o wszystko. A potem co robi? bierze jakiś głupi denny, beznadziejny szablon, co tak naprawdę jest ryunkiem bo nawet nie jest szablonem i linki nawet nie mają kolorów, tylko tam gdzie weszłaś jest fioletowe, a tam gdzie nie weszłaś jest niebieskie. Widzicie w tym jakiś sens? Podobał mi się jej zeszły wygląd bloga, ale ona musiała go zmienić na jakąś piłkę nożną….
tasuki3.jpg
Dobra notka chyba jest długa. Mogę o niej tu pisać ile chce, bo i tak tu nie wchodzi ani tego nie czyta. W sumie mogę tak samo zrobić na Narii Gold i innych mylogach ^^ No wreszie jakas całkiem długa notka ^^ Znalazłam taki fajny gif w internecie, niestety muszę go dać na mój server, ponieważ nie chciał tu działać.
Dedykuję tego słodkiego Tasukiego i jego kolege, Eriyi ^^
Tasuki.gif