W wczorajszym odcinku Tasuki był taki biedny!!! Biedny Tasuki!! Szkoda, że oni kurczę mają tego Mitsukake, bo wyleczy Tasukiego w pięć sekund i Tasuki nie będzie już taki ważny/biedny… Ale i tak biedny!! A to gif z wczorajszego odcinka z moim kochanym poturbowanym Tasukim…
TasukiRekkaShin.gif
Nie wiedziałam, że Tasuki kocha Miakę od początku. Oczywiście nie wiedziałam, zanim puścili na Hyper od nowa. Bo teraz to wyraźnie było widać, że ją kocha *^^* O ja nie mogę!! Myślałam o biednym Tasukim przez godzinę w łóżku zanim zasnełam…a rano też leżałam, słuchałam muzykę z Shreka 2 (dostałam na imieniny) i myślałam o tym jaki ten tasuki było słodki i biedny!!! Wiem, że mało osób to czyta, ale musiałam napisać taką notkę. Zresztą muszę się pochwalić, że wreszcie wygrałam jakieś miejsce w konkursie ^^ Trzecie co prawda, ale jest.
No więc moja nagroda ( nie wiem czy ją widać ) jest na tej stronie. A avatar…taki…em….zabójczy…i powalający….Ale najważniejsze, że się starała ^^ Jest tutaj……
Nie zbyt taki super, ale zawsze jest. Liczy się miejsce, nie nagrody ^^ Choć uważam, że dyplom jest ładny ^^ A oto jego mini:
naria1.JPG
AAAAAA!!!-pisk „podniecenia”. Znalazłam takiego słodkie Tasukiego, i dobrą stronę z obrazkami!! Tasuki płacze! Następny słodki Tasuki płaczacy!! Łoj!!
Tauskibiedny.jpg
Muszę zrobić nową sondę. Tak własnie. Spodziewajcie się, że niedługo pojawi sie nowa sonda ^^