Zmieniałam pare rzeczy w blogu. Naprzykład w księdze gości poprawiałm linki, a także zmieniłam ten czerwony kolor, jak ktoś nie był zalogowany ^^ Ale także zmieniałam w komentarzach ten wkurzający czerowny napisa „naria – komentarze” jest teraz ładniejszy ^^ Także pogrubiałm linki ^^
Tasuki47.gif
Sama zrobiłam ^^ Chciałam was przeprosić, że ostatnio piszę takie denne notki, np. o tym, by tak dziewczyna nie ważyła tu wchodzić, ale poprostu nie chcę by oglądała mój blog.
Dzisiaj w szkole zabardzo nic się nie działo, ale wkurzyło mnie to, że opowiadaliśmy w kilka sekund całe wakacje. Oczywiście panna Kasia (geniusz klasowy :/ – odruch wymiotny), musiała też brać w tym udział. Nie to mnie wkurzyło, ale to, że powiedziała :”Byłam na koloniach, nieprzestrzegałyśmy regluaminu(czy coś w tym styul)”. Cała klasa zaczeła szeptać o tym regulaminie. Panna Kasia chciała się popisać, że niby jest taka super i nie słuchała regluaminu. Żałosne.
A tak w oógle to wiecie co razem ze swoją przyjaciółeczką zajeły moje miejsce bo były w pierwszej ławce, więc zajeły moje miejsce a potem jeszcze ta świnia powiedziała do mnie „cześć”
H-I-P-O-K-R-Y-T-K-A
Ja z nią nie moge. To żałosne pierw mówi, że jestem głupia i inna a potem mówi cześć. Ni stąd nizowąt wyskakuje, że dla mnie to wszystko obiach a potem mówi cześć. Czy ona nie ma muzgu?