Dzięki mojej koleżanki Miyuki-Chan, poznałam Kenshina ^^ Mój drugi blog, Naria-Gold, wygrał u niej konkurs na naj blog o mandze i anime. Wygrałam pierwsze miejsce, i Miyuki-Chan w nagrodę dała mi nagrody w postaci meterialnej. W tym był pierwszy tom Kenshina. Bardzo ci dziękuję Miyuki ^^ Dzięki tobie mam następnego słodziaka (ulubieńca) *^^*
Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że moja klasa mnie w ogóle nie lubi. A tu wpisuje mi się do księgi koleżanka z klasy Ewa i pyta się czy się zamnkełam w środku i czemu w internecie jestem taka rozchmurzona, a w szkole jestem „smutna” itp. To już druga osoba. Pierwszą była Anita… Czy to naprawdę widać? Że się zamknełam w sobie? Wiecie czemu? Bo jak byłam sobą, to nazwano mnie głupią itp.
A oto nowy szablon, z Kenshinem, ten jest fajny i mi się podoba. Tak wrazie czego, to ja zrobiłam tylko kolumny i zmazałam go trochę (ramie), więc nie myślcie, że znów mam ten program, bo w kolumnie linków, jest ta jego blizna, w tle, wiecie nie?
A oto obrazek to nie wiem skąd, ale znalazłam w internecie, a tam jest Naria i Eriya ^^ Ale Hitomi ma niepowiem jaką japę.
escaflowne-5.jpg