Gdy z kimś rozmawiam czuję się żałosna. Rozmawiam tak, by nikogo nie obrazić. By nikt się nie wściekam. Inaczej mówiąc jestem taka trochę żałosna. Jak można z kimś rozmawiać by iść sobie na rękę?
Dzisiaj rano znów czytałam mangę Kenshina, czekałam na to cały tydzień *^^* A więc o to najleprzy cytat (^^”") i rysnek Kaoru-san.
„Wszystko widziałem Battosai, ta dziewczyna to twoja kobieta” -Mówi to jeden z złych porywając Kaoru (mówi to do Kenshina ==**). Oczywiscie bez skojarzeń z tym kobieta
kaoru2.jpg
Minuta ciszy dla Suboshiego —minuta ciszy— Biedny Suboshi… To niesprawiedliwe, że umarł. Co innego powiedzą fani Tamahome… ale ja i tak sondzę, że Suboshi powinnien przeżyć.
suboshi.gif
Jescze chciałam powiedzieć, że wczoraj w mojej szkole był alarm bombowy. A jest takie zarządzenie, że odpracujewyujemy odrazu po alarmie (wiecie stoimy dziwe godziny na mrozie i czekamy aż przeszukają szkołę), więc skończylibyśmy o godzinę później. Moja klasa uznała, że należy im się kończyć nomrlanie lekcje, o normalnej godzinie == Wszyscy oprucz czterech osób (w ty mnie) zerwało się z ostatniej lekcji. Dwie dziecwyzny się spóźniły, a jedna wyszłą w połowie lekcji (miała zwolenie, ponieważ szła na mecz, chyba siatkówki). No więc fajnie… Na 26 osób były tylko cztery osoby. A najbardziej podoba mi się to, że nasz wspaniała wzorowa uczenica, ze wzorowym zachowaniem też się zerwała i jeszcze się upewniała czy ja nie idę (a jak to moja tajemnica zawodowa ^^).
To wszyscy co chciałam przekazać. Pozrawiam oczywiście wszytkich znajomych ^^