Może wreszcie będę miała mój Kitten Love! To Dream znalazła tą stronę z tym szablonem ^o^ Jedyne na co czekam, to teraz odpowiedź „adminki” na to, że daje mi html, bo trzeba do niej napisać ^^”"
Strona jest naprawdę super, polecam Gollumek
No ale narazie nie podam wam linku, do obrazku tego szablonu, chyba, że będzie wam się chciało szukać, a tam jest 25 stron ^^
Może powiem coś co dzieje się u mnie ostatnio.
No więc wczoraj na basenie kopnełam się w piszczel, chyli taką kość w nodze. A to jedno z najbardziej bolesnych miejsc. Wczoraj nie obejrzałam anime, bo byłam u Kaji na nocowanie, a ona niestety akórat nie ma Hypera. Ale Eriya mi nagarała ^^
Postanowiłam, że jakakolwiek będzie wycieczka klasowa (chodzi mi o pare dniową), to ja nie jadę. Bo i po co, skoro w klasie nie mam nawet koleżanki. Tzn. może i jest tam pare osób, które zemną rozmawiają czasem, ale one mają przyjaciół i pewnie nie chciałaby żebym ciągle siedziała przy nich. Więc nie jadę na żadne parodniowe wycieczki.
Ostatnio polubiłam anime na Fox Kids, trochę to dziwne, alem to Sonic X ^^”"
01_world_.jpgDODANE o 14.46
Mam ten szablon!! Jupi!! Nareszcie!! Mój pierwszy szablon, tzn. nie mój, ale pierwszy który był na tym blogu (nie licząc tego co zawsze jest).