Byłam dzisiaj u Kaji na jej przyjęciu urodzinowym i prawie właśnie co wróciłam ^^ Było naprawdę fajnie ^^
Mikołajki miałam dzisiaj, ponieważ jutro nie mam wogle czasu. Jedynie czas ma jakby Eriya, ponieważ ona nigdzie nie wychodzi, a ja i moja mama musimy == Na mikołajki dostałam myszkę do komputera, nową, ponieważ tą co miałam to była dołączona do jakiegoś programu (czyt. totalny szajs, który wydawał głupie odgłosy jak się klikało).
Przynajmniej wiem co dostanę od rodziców na urodziny 29 grudnia. Dostanę najleprzy jaki mieli w sklepie flet drewniany (niestety nie taki jaki miał Amiboshi, ponieważ nie ma takich bocznych drewnainych). Zresztą wiem jeszcze, że pod gwiazdkę dostaniemy w sumie cztery mangi Fushigi Yuugi.
Niestety ostatnio mam mało wolnego czasu (na tyle wolnego by zrobić coś pożądnego). Od tygodnia w ogóle nie czytałam rpg Fushigi Yuugi (ani jednego), Hellsinga i Escaflowne. Nie czytałam w dni szkolne, ponieważ nie mam czasu, a ten weekend strasznie szybko mi minął i nawet nie zdążyłam wejść na te strony.
Podobno to nowe Anime (źródło od Ols ^^) będzie związane z samolotami. Ale tak szczeże to ja wolę takie rzeczy, które nie są prawdzwe. Jakaś chmara ludków sobie lata w samolotach. NUDY. W Hellsingu są wampiry, w Fushigi Yuugi i Escaflowne to chyba nie muszę mówić… W wszystkich anime jest odejście od świata realnego. A teraz? Jakieś anime o samlotach? Blech.
Nie chcę by były Mikołajki szkolne. Gdybym miała koleżanke, która naprawdę cieszałby się moim szczęściem (mówię o koleżance z klasy), to było by spoko, ale jak nikt mnie nie lubi, to ja sie tak zastanawiam… mam otworzyć prezent uśmiechnąć się do ciebie i gapić się w to godzinę czy co? Gdyby Kaja była zemną w klasie to bym chciała by mikołajki były jak najszybciej. A najbardziej wkurza mnie to, że mikołajki są we wtorek, ponieważ w poniedziałek nie mamy lekcji z naszą ukochaną (ironia) wychowawczynią od matmy, która mimo, ze jesteśmy klasą językową daje nam najtrudniejsze zadnia (sama powiedziała, że daje nam najtrudniejsze).
escaflowne_04-Hitomi.jpg