Od dwóch tygodni (idealnie) nie mam anime. A wiecie czemu? Bo Aster City jest takim ch**** i odłączył Hyper, ponieważ niby było duże zainteresowanie kanałem MINI MINI. Ja się pozygam. Przecież to beznadziejne.
W szkole rozwieszałam coś takiego:
www.petycje.pl/450 i www.petycje.pl/48 wejdź i wpisz się „za” ^_^
Eriya to napisała, a ja rozwieszałam niestety notowania nie wzrosły. Więc podpisujcie i wysyłajcie znajomoym.
Jak widze szablon mi nie działa, ale olewam to, to już kolejny raz. Nie wiem nawet jest się skończył Last Exile. Nie oglądam w ogóle anime i jest poprostu FATALNIE!
Oglądałam Hyper przez parę lat, a tu nagle bez zapowiedzi nie ma. I jeszcze się tłumaczą, że było duże zainteresowanie MINI MINI i że kanał Zig Zap, który jest przed Hyper jest podobny do Jetix Play, a to przecież tej pojebany Mini jest identyczny jak Jetix Play. Na dodatek wszystko tam można obejrzeć na dobranocce. Kończę bo mam szlaban na komputer, ale mam jest w kinie. Na Naria-Gold jest następny etap. W piątek może idę na maraton czterech filmów z Kyo, jezeli łaska mamy pomoże. Nie chce mi się tego wszystkiego tłumaczyć, ale zaczeło się od tego, ze psychlog (którą zabije bo przez nią may już chyba trzecią awanturę) zaproponowała mi tańce. Wiecie co? Pożygam się. Tańce? I to ma mi pomóc? Ja się pożygam i to totalnie.