Jeśli nie chcecie tego czytać nie musicie bo to tylko do nastepnej osoby która się mnie czepia. Nic ciekawego tu nie będzie, prucz oczywiście do „xxx”, które (obojniak?) skomentował wcześniejszą notkę.
Słuchaj gównairzu z krzywym ryjem, mam gdzieś to co sądzisz o mnie i o moim blogu! jesteś jadną wielką zruchaną świnią, której za mało poświęcono czasu, a teraz musi się wyżyć! Boże, ale jesteś ciotą! To chyba moja sprawa czy mogę żyć z tą ręką czy nie, prawda? owszem przejmuję się osobami, które nie mają rąk itp (NIE ZNASZ MNIE WIĘC JAK MOZESZ MNIE KURWA OCENIAĆ?). Ale nie będę z tego powodu ignorowała to, co stało się mi. To co, mam jebać to że np. miałam kiedyś niestabilność kręgosłupa, bo ktoś inny może nie ruszać rękami? ja też mogłam tak kurwa mać mieć i co?! JAKAŚ ŻYJĘ I SIĘ NIE CZEPIAM INNYCH KTÓRYZ ZŁAMALI PAZNOKIEĆ I SIĘ NAD TYM ZAŁAMUJĄ! Nienawidzę takich gówniarzy jak ty zjebany chuju z dupą na wierzchu! Jeżeli masz jakiś problem, to tu kurwa nie wchodź! Takie trudne?! Bo mnie się wydaje, że NIE!
I JESZCZE JEDNO: (!!!!!!!!!)
JAKBYŚCIE NIE ZAUWAŻYLI NA KLAWIATURZE MOŻNA ROBIĆ BĘDY BO ONA JEST INNA NIŻ PISANIE ODRĘCZNE, PRAWDA ZASRAŃCU!?! PRZECIEŻ NIE NAPISZĘ „mokra” zamiast „mokrą” JAK BĘDĘ PISAĆ ODRĘCZNIE CHUJU! NIE ŻYCZĘ SOBIE TAKICH PoJEBÓW I CIEMNOT NA MOIM BLOGU! SKURWYSYN ZAZDROSNY Z CIEBIE! Jeżeli mój blog ci się nie podoba to tylko TWÓJ problem, bo napewno jest leprzy od CIEBIE, nie od twojego bloga (jeżeli w ogóle takie coś posiadasz, nie chciałabym tam trafić), ALE OD CIEBIE! I PODPISUJCIE SIĘ ZJEBANE TCHURZE!