No… ferie się kończą… trzeba zabrać się do odrabiania i nauki… co z tego, ze będę miała tylko dwa dni szkole w następny tydzień, z powodu rekolekcji, to i tak starczy bym miała sprawdzin, układ taneczny, ustalenie z pania od geografi, ze mnie nie było na zeszłej lekcji i nie jestem w żadnej grupie, tak samo z panią od polskiego. Poprostu straszne.
Ale zmieniając temat… Na maratonie też było fajnie, ale przysypiałam na końcu… Na kanapie rozkładanej było lepiej, ale pod koniec nie było już wygodnie, szczególnie że kołdry Kyo obcierały mi łokcie i ciagle mnie to bolało jak nawet lekko czymś po łokciu przetarłam == Oglądałyśmy japońskie „Lalki”, „American Beauty”, „Wysyp żywych trupów” (mocna komedia XD), „Ostatni Smok” (czyt. Dragon Heart ^_^), „Moje wielkie greckie wesele” no i „Królowa Potępionych” XD Miał być jeszcze Potter, „Prizoner of Azkaban”, ale zdecydowałyśmy, że wszystkie byśmy zasypiały, więc raczej nie było sensu.
Melulu.gif
To coś własnie znalazłam przeglądając jedną z naszych stron. To jest straszne i … wykonane przezemnie ==”
Zawsze się, nie może nie zawsze, zastanawiałam, jak bu to było gdyby żyły dinozaury. No może nie dinozaury ale już chociaż te które kiedyś żyły w wodach. Te który miały wielkość autobusów i bez problemu mogłyby połknąć samochód osobowy. Te mające ze szcześć razy większe zęby od zwykłych rekinów… Jestem ciekawa, czy byłyby łodzie podwone, raczej nie, bo przecież te potwory mogłyby je zniszczyć… Zawsze mnie zastanawiało… co by to było gdyby dinozaury żyły. I nie chodzi mi o Godzillę itp. Bo to się nie liczy, tak nagle się pojawiła i jest happy. Mnie zastanawia jakby wyglądał nasz świat, jakby one żyły cały czas.
Co do anime, to mam nadzieje, że narazie nie bedzie żadnego nowego… Wolę tracić Fushigiego niż jakieś nowe anime… Chcę moje anime spowrotem…

rose20.gif