No dobra, może zauważyliście, może nie, przez ten dzień miałam hasło, ponieważ znalazłam coś co mnie zanipokoiło. Blog takiej jednej kretynki, która mnie bardzo bardzo nie lubi. Niestety niemogłam na niego wejść, ponieważ myślała że to bedzie takie słodziuśne jak niebędę mogła tam wejść. Oto co było co było napisane, jak ja weszłam nam z mojego komputera (zablokowała moje IP i myśli, że się tam nie dostanę).
Dostęp dla IP 212.76.39.232 zablokowany!
Powód: Fajny blog, nie dla downów

Tak dla twojej szanownej informacji, nie jestem „downem”, więc powinnam mieć tam dostęp. I tak się tam dostanę. Może nieskomętuję, ale napewno się tam dostanę. Mam swoje sposoby. Rany ale łamaga.
Dzisiaj w szkole było fajnie, szkoda, że nie wszystkie dni są takie. Dzięki temu, ze jedna dziewczyna wyjechała na zawody siedziałam w ławce z jej koleżanką, no i miałam o wiele lepszy dostęp do klasy. Jak coś wiedziałam, to coś dopowiedziałam… naprawdę było fajne… naprawdę szkoda, że nie zawsze tak jest…
Zmieniając tamt, sonda z Vanem i Folkenem trwa bardzo długo, ale nieskasuję jej, ponieważ zbyt się do niej przywiazałam. Głosowało jak narazie 101 osób, w czym 30 na Folkena i 71 na Vana ^_^ Wiem, że to niejest interesujące.
Teraz coś żywaca z mojego pamiętnika.

„Wielkie halo. Dzisiaj miałam całkiem dobry humor. To cód! Piszę długopisem z TVP, ponieważ dzisiaj mieliśmy wycieczkę do telewizji.
Oto co teraz czuję:
-Strach
-Złość
-Kamień na sercu
-Zmieszanie
-Zmęczenie życiem.
Sama nie wiem czy mam się cieszyć czy nie…
Czuję się jakby wszyscy moi wrogowie zwyciężyli, a ja przegrałam. Mam uczucie, że Bajorska i jej koleżaneczka są odemnie lepsze. [...]
Nie wiem co mysleć, nie wiem komu ufać. Jedynymi moimi przyjaciółkami będą Kaja i Kaisa. Nigdy więcej nie będę miała koleżanki, ponieważ nikomu niezaufam.
Sama zastanawiam się, dlaczego z tą Bajorską się ciągle kłuciłam, a z Kają naszczęście ani razu… To moja wina? To moja wina! Z Kaisą też się kłucę, czemu? Czemu Emilka nigdy niepokłuciła się z koleżanką/kolegą? Czemu to zawsze ja pasuję wszystkim chumor? Odpowiedź jest prosta: ponieważ jestem jedną wielką idtioką.
Niebędę wyzywać tutaj przekleństwami. Słowo – idiotka starczy. Ponieważ nawet najbrzydsze słowo niewyrazi tego co czuję i myślę. Naria blog niedługo będzie mieć rok… fajnie…”

Ostatnio w pamiętniku piszę to co naprawdę czuję. Niema sensu wyzywać ludzi od dziwek, to nie ma różnicy, czy będzie dziwką czy idiotką. Niedługo dodam następną notkę, skierowaną do Kaji… Nie notkę, tylko raczej kolejny cytat z pamiętnika. Niezamierzyłam tego tu umieścić, ale to mówi wszystko o tym co teraz czuję… Niekoniecznie teraz, ponieważ to było wczoraj… ale ciągle się tak czuję…
Pamiętaj Kaja, gdziekolwiek będę zawsze będę cię lovovać tak samo…

Oto Remus Lupin XD Mój nowo dodany do listy ulubieńców, aktor.
parry1.gif