No, dokładnie rok temu (no niedokładnie bo jeszcze za pare minut ^_^) powstał mój blog i napisałam pierwszą notkę ^^ Można by pomyśleć, że prawie nic się nie zmieniło, jednak zmieniło się wiele. Jestem bardzo happy, że udała mi się napisać notkę idealnie tego dnia. Choć powinnam się uczyć do sprawdzinu, ale przecież ta jedna godzina nic nie zmini.
No więc pierwsza notka nazywała się „Początek” wiem, że nudzę, ale nie mam nic ciekawszego do pisania. Oto ile notek pisałam każdego miesiąca:
Marzec – 23
Kwiecień – 14
Maj – 19
Czerwiec – 12
Lipiec – 16
Sierpień – 11
Wrzesień – 6
Październik – 9
Listopad – 8
Grudzień – 7
Styczeń – 3
Luty – 8
Marzec – 4 (wraz z tą co piszę)
W sumie: 140 notek w ciągu roku ^^”
Jak widać najmniej pisałam w styczniu, pewnie dlatego, że było dużo sprawdzianów. Zresztą coraz mnie notek zaczełam pisać. Tak nawiasem rok temu, napisałam 4 notki ^^”
Tak już nawiasem zapraszam na te strony – Strona 1|Strona 2|Sytona 3|Strona 4. Teraz małe wytłumaczenie o co chodzi. Na stronie 1 na samym dole jest gif Eriyi z przeprosinami, jak naciśniesz na ten rysunek pojawia się mój blog. Na stronie 2, drugi i 8 rysunek też są „moje” bo włącza się mój ten blog i Naria-Gold. Na stronie 3 jest mój szablon i Eriyi. Na stronie 4 jest nagroda dla Eriyi odemnie z udział w konursie == Normlanie fajnie mamy ==
Nariarok.gifJa nie miałam najdłużeszj notki, ponieważ miałam całkiem dużo długich notek, jednak żadna się nie wyróżniała. Ten blog miał bardzo wiele szablonów. Pierwszy to ten, który ma teraz, drugi był to z taką lachą (XD) na niebieskim tel, potem było (niepamiętam dokładnie) z Narią i Foleknem, był jeszcze Kenshin z szarym tłem, Miaka Yuuki w niebieskiej tonacji, no i sami wiecie ^^”
Szkoda jednak, że nie mamy już Hypera, mam nadzieje, że niedługo będę miała go znów. Od napisania pierwszej notki dzieli mnie zaledwie pół gdziny, tak mi się zdaje. Kończę więc i idem się uczyć ^^”