Nie wiem co pisać. Znów, co prawda muszę coś napisać, ale nie wiem co… Normalnie tego nie lubię. Jestem raz zła raz wściekła, choć to jest to samo.
Dzisiaj w szkole siedziałam w wąskim korytarzu z wyciągniętymi nogami i jakiś debil dosłownie – przeszedł się po moich nogach, wiecie tak jak kiedyś tym na krzyżach łamali kości w nogach. I potem zrobił to drugi raz więc zaczełam głośno przeklinać, że bardzo dużo osób to słyszało i on oczywiście też coś dodał – bo musi być taki cool, ale oczywiście ja miałam ostatnie zdanie :] Potem poszłam do ochroniarza bo Kyo powiedziała bym to zgłosiła ochroniarzowi. Jakieś dwie przerwy potem ten chłopak mnie przeprosił :] Hehe ma się to ostatnie zdanie. Już nigdy nie pozwolę by jakiś gówniarz trzecio klasista mi podskakiwał. Co z tego, że jest starszy itp. nie będzie mi podskakiwał.
HitomiGIF.gif
Dzisiaj chyba przeczytam Kenshina Tom 4, ponieważ muszę to kiedyś zrobić == Nie lubię tego, że ostatnio moje notki opierają się na tym, że zastanawiam się co napisać, ale z koleji nie chcę pisać raz na miesiąc.
A co do temtu, to napisałm taki, ponieważ spodobały mi się te dwa zdania.
Tak nawiasem, w sumie nie powinnam tego tutaj pisać, ale normlanie miałam taki straszny obciach w szkole == Nie chodzi o coś związanego z jakimś debilem. Wtajemniczeni (czyli jak narazie Eriya) wiedzą o co chodzi. Muszę ci powiedzieć Kaja o co chodzi, bo normalnie tego w życiu bym się nie spodziewała ==”"
PS. Emi coś mi uświadomiła (to do Kaji) ale nie wiem, czy to nie tylko moja chora wyobraźnia, musimy pogadać.