Tak więc co do komentarza Kaji do zeszłej notki. Zgadzam się dlatego uważam, że się myliłam. Eriya jest takim samym wrogiem jak ta ciota Bajorska, która przed polskim spytała się na karteczce czy chce być z nimi w grupie. Żałosne, myślą, że nie zauważyłam, że bały się, że pani na nie nakrzyczy. Normalnie ciemnoty jak i Eriya. Co do komentarza „zzz” do zeszłej notki, to ty debilu chyba tylko cobaczyłeś to co pisane po angielsku i skomentowałeś. Sam zapewne nie znasz się na angielkim. Ręczę ci to.
Zmieniąjąc temat z debili na normalny… choć w sumie może to nadal być temat debili. Zastanawiałam się jakby to było, gdybym miała odzielny pokój od wkurzającej na maxa siostry. Byłoby ciekawiej, ponieważ nie musiałabym pisać tej notki z myślą, że może ona zobaczyć swój nikt pisany w tej „kolumnie”. To mnie najbardziej wkurza, że muszę z nią być non stop w tym samym pokoju i w ogóle. Gdybym miała odzielny pokój, było lepiej, ponieważ nie musiałabym na nią patrzeć, nie musiałabym się do niej odzywać no i ogółem, mogłabym być z nią skłucona całe życie, ponieważ nie byłabym z nią cały czas w tym samym pokoju.
Nie mogę się doczekać jutra. Jutro może być dzień, który rozpocznie fazę dni szczęśliwych. Co chyba mi się należy, bo ciągle ktoś nazywa mnie debilem i już nawet sama się czuję tym debilem. Narazie nie powiem czemu aż tak nie mogę się doczekać, ponieważ zapewne i tak to nikogo tu nie obchodzi. Biorąc pod uwagę, że tylko 1/10 lubi wchodzących na mój blog to normalny ludzie, a nie debile.
Co do tego, że lepiej jeżeli nie będę pisać po angielku na blogu, to się mylicie. Człowiek się uczy jak używa języka. Może najlepiej zacznę pisać po francuasku i wtedy debilu „zzz” już nie bedziesz wiedzieć czy błędnie czy nie. Chyba, że jesteś debilką Bajorską.
Zastanawiam się co mam zrobić. Bo tak, chcę mieć taką całkowitą zmianę. Zmienić wszystko. Chciałabym także zmienić jakoś ten blog. Bym zmiany odczuła wszędzie, by żedane debile tu nie wchodziły, ale jak to zrobić, jeżeli nie ma odpcji „Zablokuj blog debilom”? Ale z koleji nie chce robić hasła. Jeżeli ktoś normalny ma jakiś pomysł to niech go powie ^_^
DODANE o 19.37
No więc tak, oto moja „radosna twórczość”.
Bajorska.gif
A co do wszystkiego co pisałam wcześniej, o Eriyi , właśnie się skończyło dzięki wspaniałej japie Bajorskiej na tym przewspaniałym rysunku.
A rysunek droga Bajorsko jest za polski.