No więc dzisiaj miałam test matematyczno-biologiczny. Jutro mam humanistyczny. Dla wiadomości niektórych, jestem w drugiej gimnazjum, ale moja szkoła ma co rok egzaminy, oczywiście na ocenę == W kazdym razie mam małe problemy z szablon, ale niestety żeby było ok, muszę poczekać aż ten kto go zrobił to zauważy, ponieważ coś tam jest że… no sama nie wiem, ale jest tam jakiś problem. Zostawiłabym narazie ten szablon, ale bez rysunków, nawet pisamo się zwala, co mi się nie podoba. Chciałam waziąść jakiś mój, ale zauważyłam, że republika w ogóle nie działa.
Jak skończę pisać notkę idę robic testy humanistyczne. Bo mama powiedziała, że wtedy będę lepiej umiała je robić, bo będę wiedziała w jakim stylu są zadawne. Z testów matymatyczno-biologicznych miałam 20/50 i 28/50 biorąc oczywiście pod uwagę, że jestem w klasie drugiej nie trzeciej i niektórych zadań nawet nie rozumiałam.
W każdym razie naszło mnie by robić szablony == Strasszzznee biorąc pod uwagę, że muszę się uczyć. Bu… A i jeszcze cały czas chcę pisać moje opowiadanie, bo mam sto tysięcy pomysłów, ale nie mam czasu o nich napisać.
Znów nie wiem o czym pisać… Miałam dać kolejny zabójczy gif, jak to wspaniała ruda ciota siedzi na teście w sowim zabójczo eleganckim ubraniu (czyt. totalnie nie eleganckie), ale pomyślałam, że narazie nie mam po co marnować pomysłwo, skoro nie czuję aż tak wielkiej złości by robić taki gif.
Czekam z niecierpliwością na 14 lipca nie dlatego, że jadę na jakieś denne wakacje albo coś. To zupełnie inny powód. Już niedługom wam powiem, ale nie chce zapeszyć ani się wydać pewnym osobom XD
W każdym razie pozdrawiam Kyo, piszącą te prawdziwe testy, Szamankę-Mroku ^^ którą bardzo kocham ^^ no i Eriyę jak zwykle XP