Na początku chciałam bardzo podziękować Aku, Eriyi i Kaji za to, że mnie wspierały i nie pozwoliły splamić mojego honoru.
A na drugim miejsu chciałam skomentowaś wspaniały wpis owej „Magdy”. No więc, po pierwsze:” Nigdy się nie uważałam za „zajebistą laskę” bo jakbyś nie zauważyła uważam, że jestem brzydka, wredna cioto. Po drugie: Eriya ma rację, nie jesteś tu więc skąd możesz to wszystko wiedzieć. Po trzecie: Nie uważaj, że jesteś wpaniała, bo prezcytałaś, że byłam w klasie z Damienm, bo byłam jedna wielka pierdolnięta ciemna lasko.
Sama nie wiem po co tu wchodzisz i to komentujesz skoro ci się nie podoba.
Wklasie 2a (teraźniejszej 3a) było ze pięć osób, które mnie lubiło więc proszę mi nie truć, że się cholernie cieszyli. Po zatym nawet jeżeli, ja cieszę się bardziej, bo tu nie ma takich osób jak ty.
Po kolejne, cieszę się, że tu jestem, bo wreszcie mogę być naprawdę szczęśliwa! Pierwszy raz w życiu! Ale nie! Zawsze musi się trafić taka idiotka co mi humor zepsuje!
Boże jak mnie to coś wkurzyło. Nawiaseem podaj swojego nazwisko, bo nawet nie wiem kim jesteś i nie martw się, jestem od ciebie z daleka, więc i tak nie poplamisz swojego lachowatego honoru jak będę wiedziała kim jesteś.
Tak więc teraz po trzecie – normalna notka:
Jak widać, znów zmieniłam szablon. Heh, cała ja… No ale cóż… W każdym razie udało mi się zdobyć zdjęcia z palmą i mną by był dowód, dla niektórych ćwoków, że naprawdę tu jestem.
ja.bmp
To szanowna Naria
ja01.bmp
Ja stojąca tyłem (obok Eriyi, ale z powodu praw autorskich XD wyciełam miejsce z nią) i wlepiająca gały na palmę w basenie.
palma02.bmp
A oto pierwsze, długo oczekiwane, zdjęcie pod tytuem: Palma w basenie
Na dzisiaj, bardzo mi przykro, to koniec zdjęć. Mam je w internecie itp. ale nie chcę by ta notka była taka… dziwna…