Robi się już powoli gorąco, co mnie niepokoi, ponieważ dzięki nieszczelnym drzwiom od balkonu, mamy stado os w domu. Kurczę no! Wkurzające.
ingate2.jpgTak… Pamiętałam to miejsce najbardziej z całych Indii zanim to wróciłam. To jakiś tam, niepamiętam XD W każdym razie za tym, około 10m jest India Gate, czy tam Delhi Gate. Ta cała budowla jest tak jakieś może 10km (chyba za dużo) od naszej Ambasady.
W piątek mamy jakiś Międzynarodowy dzień w szkole i jeszcze dyrektor się łudził, że wszyscy przyjdą. Jakby to było w trakcie szkoły, to tak, ale jeżeli to jest po szkole, to nie mam mowy! Nie będę marnowała piątku w szkole.
Ja i Eriya miałyśmy farbowane włosy, ponieważ miałyśmy odrosty ==’ A także pasemka trzeba było sobie odświeżyć. Oczywiście Eriyi wyszły b. ładne, a mnie jakieś gówno. Na górze mocny blond, a tak idąc wzdłuż pasemka, w końcu znika farba. Nie wiem czemu, ale mnie to wkurza, bo to wygląda okropnie.
Czasem mam ochotę zniszczyć ten blog. Nie mam ochoty czasem na nim pisać i wkurza mnie to, że stale chce zmieniać szablon. Naprawdę mnie to denerwuje, ale co mam zrobić.
Dostałam dzisiaj 5 z prezentcjii z Polskiego, ale jak to powiedziała nauczycielka, gdyby było sprawiedliwie była by to 4+ (jej wersją – 4,5), ale na zachęta da mi 5. Tyaaaa. Nawet gdyby dała mi 4+ to starałabym się bardziej, niż jak mam 5. Zresztą nie lubię tej liczby, zawsze taka naciągana. Wolę 4 (skromniś zemnie).
Ilu polaków naprawdę spełnia w swoim życiu ten zawód, który chce? 2%?
Ile polaków zostało aktorem/ką? 0.0000001%? Nie mam szans.