Dzisiaj i trochę wczoraj i przedwczoraj robiłam jedną pracę z art. Jak teraz ją opiszę, wyda się wam bardzo łatwa! Ale wierzcie mi, 6 godzin i 30 minut to robiłam, a wcale nie wdawałam się w aż tak wielkie szczegóły. Fakt -robiłam starannie.
Pierw mieliśmy wymyśleć jedno słowo, a potem w 5 innych opisać to wybrane. Najpierw miałam jakieś rzeka i takie inne. Potem, gdy Sarah powiedziała, że nie może wymyśleć słowa, przypomniało mi się, że przecież mogę napisać vampire (Sarah też uwielbia wampiry i Królową Potępionych).
No więc wymyśliłam słowa, powerful, eternity, lonlelyness, cunning (miało być misterious, ale miało „s” a tego nie umiem rysować XD).
No więc napisałam wszystkie te słowa w takiej jakby krzyżówce, jaką babka chciała. Ale było za mało kratek no i musiałam napisać lonely, ale napisałam LONLY i gdy pokazałam mamie, tuż po skończeniu, to się normalnie załamałam!
Jeżeli chcecie zobaczyć tą pracę, jest na tej stronie.
PS. No i musiałam to wszystko malować farbami (łącznie z tłem, by nie było całe w moim lakierze do paznokci [różowym :D], ani znaków ołówka, które nie dały się zmazać) z zdecydowanie za gróbym pędzlem.
Ale Miss Sude i tak powie, że źle i muszę od nowa, ale chyba powiem, że naprawdę nie dam rady robić to raz jeszcze.