Wspaniały temat wiem. Ma się ten talent.
Mam wiele do powiedzenia, ale nie chce mi się pisać. To tylko blog w końcu.
Dodałam nowe zdjęcie do linków.
214834325.img.jpg
Piękne i cudowne.
Co za debil wymyślił, że dziewczyny są gorsze? Co za debil to wymyślił?! Pewnie jakiś żałośniak, który nie chciał być gorszy od kobiety.
Strasznie mnie denerwuje jak ktoś traktuje mnie jak śmiecia, gorszego, bez zdania itp, tylko dlatego, że jestem dziewczyną. Muszę przyznać, że nawet polacy są rasistami w tym kierunku. I to przedewszystkim oni, z tych narodowości co znam.
Uważają się za lepszych itp bo mają jaja. Ojej, wielka mi rzecz. nam przynajmniej nic nie wisi.
Zresztą, jeste wiele dziewczyn które podziela moje zdanie, więc już się nie wypowiadam, bo zaraz będzie kurna sto stysięcy komentarzy od chłopaków, jacy to oni są wspanialy itp.
Dlaczego to zawsze faceci są tacy cool, że mają gazetki z gołymi babkami, to oni zawsze są tacy ważni i cool w filmach, a dziewczyny takie beksy. Jakbyśmy tylko to umiały robić – upiękniać facetom życie.
Dupa i tyle.
Szczególnie w tym kraju się tak czuję. Może dlatego, że większość chłopaków z ambasady się tu wychowuje i kurna przywykli do tego, że są lepsi itp, bo są facetami.
Czemu do cholery nie mogłam urodzić się facetem? Wtedy przynajmniej by mnie ktoś słuchał i nie uważał za gorszą ze samego pierwszego wrażenia!
Albo o, mam dobry przykład. Dlaczego to kobiety zawsze są wykorzystywane w pracy, a nigdy nie faceci?