Tak sobie pomyślałam, że w sumie skoro Kaja widziała nagrania z Indii, kiedy tu była, a ja nie, to że obejrze je także, ale potem pomyślałam, że będzie o wiele fajniej, jeżeli obejrze je u Kaji, będąc obok niej i mogąc komentować na żywo każdy moment.
Naprawdę nie mogę się już doczekać pojechać do Polski, chociażby z tego powodu. Ale wciąż jednak na duchu trzyma mnie myśl, że jakbym była teraz w Polsce.. w pierwszej klasie liceum.. To bym pewnie nie zdała :P Tu co prawda też jest trudno, szczególnie z biologią.. Ale to przez język, bo normalnie to rozumiem, skoro miałam 4 w 2 klasie gimazjum, ale jest tam przecież tyle słów! Nawet nie wiem przecież jak nazwać np. w opisie ryby, jej łuski. Mój słownik, jest pożyczony i jest dość stary (nie ukrywajmy tego) i nie ma takich słów. Nie ma podstawowych słów, którzy znają wszyscy, których język angielski jest pierwszym językiem.
29bneci.jpg
Strasznie mi się to podoba :D Zrobiłam to do cantra (www.cantr.net) dla notatki dla jednej z moich postaci. To ma być taki niby rysunek jego loga do jego łodzi, o nazwie Aima [...]. Strasznie podoba mi się ten photoshop. Lubię robić nowe fajne rzeczy :D Wiem jeszcze jak zrobić, by ten napis miał dwa kolory, ale niepasowało to do tego.
Na lekcji activity, mam photoshopa właśnie i stamtąd głównie się uczę tych fajnych rzeczy. Na początku uważałam, że ten photoshop jest straszny, bo dzieciaki są do kitu i są z młodszego rocznika głównie, ale jest to jednak dla mnie przydatne. Nie wiem zresztą dlaczego chodzę na te lekcje, skoro z zap points mam już powyżej 60-iluś punków, a potrzebuję chyba 40. Jeszcze pani mówiła na tej lekcji, że zrobimy coś dodatkowego z photoshopa na zap punkty, to jej chyba powiem, że nie robię tego (bo z activity i tak nie ma ocen), a ja i tak mam maxa, no chyba że da mi te punkt do kategorii servise, to wtedy mogę robić. Z kategorii kreatywności i sport mam max, 40 godzin, 40 punktów, ale z tego servise mam 0! W ogóle nie wiem co z tym robić! Nie chcę iść do jakiegoś domu dziecka hinduskiego i bawić się z nimi, kiedy oni będą się na mnie gapić i będą chcieli mnie koniecznie dotknąć, bo „oo, biała *_*”
No mniejsza, kasuję już hasło, ponieważ robi się denerwujące na długą metę, a przczyna już nieważna. Zresztą denerwowało mnie, że jak tylko chcę włączyć mój blog, to muszę wpisywać to hasło…
A i zapisałam się do paru nowych fanlistingów ^.^ I przykleiłam z Eriyą ludka na szybę ^^ Jest zrobiony na koszulce (nie bluzce xD) taką specjalną.. farbą? Sama sobie zrobiłam nowego, ponieważ ten co już mam na swoim oknie jest za mały i go nie widać. Chętnie zrobiłabym coś takiego dla Kaji, ale nie miałabym jak tego przenieść, chyba że sama kupiłabyś te farby to by się nie miejscu zrobiło ^.^